Thermana Laško Spa Resort – tai geriausia poilsio vieta 

Thermana Laško kurortas, garsėjantis atpalaiduojančiu terminiu vandeniu, yra vienas iš nelabai paslėptų Slovėnijos lobių. Šiame kurorte siūloma aukštos kokybės poilsio patirtis, padedanti lankytojams gyventi sveikiau. Jis taip pat gali pasigirti unikaliu gydymu tiems, kurie turi judėjimo problemų, ir tiems, kurie nori užkirsti kelią tokioms problemoms ateityje. 

Kurortas, viešbutis ir restoranas yra nedideliame idiliškame Laško miestelyje. Dėl savo unikalios vietos jis yra ideali vieta pradėti Slovėnijos atradimus ir pažintį su ja. Pasivaikščioję po apylinkes taip pat galėsite susipažinti su įspūdinga slovėnų ir visos šalies istorija. 

Kaip patekti į Thermana Laško Spa Resort?

Thermana Resort įsikūręs pačiame miesto centre, prie Savinjos upės. Pats Laško miestas yra Slovėnijos kurortinio regiono širdyje. 

Jums nereikia nerimauti dėl SPA kurorto vietos, nes beveik viskas, ko jums reikia ir ko norite, yra čia pat. 

Atvykstantieji automobiliu gali pasinaudoti nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Jei kada nors atvyksite traukiniu iš Liublianos į Lašką, traukinių stotis taip pat yra vos už kelių žingsnių. 

Thermana Laško kurortas, garsėjantis atpalaiduojančiu terminiu vandeniu, yra vienas iš nelabai paslėptų Slovėnijos lobi

Registracijos procesas 

Vos peržengus slenkstį, jus pasitiks didingi pastato laiptai, kurie tarsi pasitinka ir kviečia svečius į vidų. Daugelis porų šioje pamėgtoje vietoje net fotografavosi vestuvių nuotraukose. 

Tačiau nebūtina rišti mazgo vien tam, kad galėtumėte mėgautis ir vertinti vietovę. Čia taip pat galite užfiksuoti nuotraukų, kuriomis galėsite dalytis savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Jei norite pakelti savo socialinių tinklų įrašų kartelę, nepraleiskite progos nusifotografuoti prie instagraminio tilto, jungiančio viešbutį su viena Savinjos upės puse. 

Registracijos metu atvykę darbuotojai mielai jus pasitiks ir supažindins su apgyvendinimo paslaugomis bei jų buvimo vieta. Taip pat galite paprašyti, kad jums užsakytų ekskursiją po miestelio alaus daryklą, kuri pati savaime yra ne mažiau įdomi. 

Kiekvienoje zonoje yra atskira registratūra, o darbuotojai nukreips jus į reikiamą vietą, jei reikės daugiau informacijos apie sveikatingumo centrą, pirtis, baseinus ir masažus. 

Svečių kambariai 

Kiekviename Thermana Laško SPA kurorto kambaryje jaukiai įrengti visi patogumai ir komfortas, kurių tik galite pageidauti. Be to, juose yra balkonas, iš kurio atsiveria vaizdas į upę arba kalnus. Taip pat yra mini baras, kuriame yra sąžiningai įkainotų produktų – tai, ką šiuo metu galima rasti kiek rečiau. 

Visame viešbutyje veikia ne tik greitas ir patikimas belaidis internetas, bet ir galimybė prisijungti neišeinant iš patogaus kambario. Dėl visų viešbučio patogumų taip pat yra labai maža tikimybė, kad daugiau laiko praleisite svečių kambaryje. Žinoma, tais atvejais, kai norėtumėte tiesiog likti savo kambaryje, plokščiaekraniame televizoriuje galima žiūrėti kabelinės televizijos kanalus anglų kalba. 

Šiame kurorte siūloma aukštos kokybės poilsio patirtis, padedanti lankytojams gyventi sveikiau.

Vonios kambariai su patogumais 

Be visų viešbučio patogumų, verta paminėti jo vonios kambarius su atskirais patogumais. Vonios kambariai taip pat ypač modernūs, juose yra didžiulis veidrodis ir dušas. Taip pat galėsite naudotis tualetiniu veidrodžiu ir plaukų džiovintuvu. Ir muilas, ir šampūnas yra dideliuose dozatoriuose, todėl nereikia nerimauti, kad viešnagės metu pritrūksite atsargų. 

Terminiai baseinai 

Lauko baseinas su atpalaiduojančiu terminiu vandeniu neabejotinai yra geriausias ir ryškiausias Thermana Laško SPA kurorto bruožas. Jei jūsų apsilankymas atiteks žiemos mėnesiui ir lauke atrodys šalta ir tamsu, įsimylėsite nuostabią patirtį, kurią gali pasiūlyti terminiai baseinai. 

Tačiau net jei apsilankysite vasaros mėnesį, kai lauke karšta ir šilta, galite tikėtis, kad patirtis vis tiek bus tokia pat įsimintina. Jei nežinote, jau įrodyta ir išbandyta, kad terminis vanduo puikiai tinka ne tik jūsų odai, bet ir sveikatai apskritai. 

Taip pat galite mėgautis vidaus ir lauko baseinais, o viename iš jų yra vandens kalnelis, kurį mėgsta šeimos su vaikais. 

SPA ir masažas 

SPA kurorte taip pat atliekami įvairių rūšių ir formų masažai, kai kurie terapeutai įdarbinti tiesiai iš Tailando. Be masažų, taip pat siūlomi SPA ir pirčių pasiūlymai. 

Taip pat galite pasilepinti vaško depiliacija, kūno šveitimu, veido procedūromis, kūno detoksikacija, rankų priežiūra ir dar daugiau. Saunos centre taip pat galima rinktis įvairias pirtis. 

Apgyvendinimas

Šiuolaikiniai viešbučiai – tai puikios apgyvendinimo galimybės kurorte: Hotel Wellness Park Laško ir Hotel Zdravilišce Laško. 

Restoranai ir barai 

Thermana SPA kurorte taip pat siūlomi prabangūs gastronominiai malonumai. Viešnagės metu galėsite mėgautis kruopščiai paruoštais patiekalais, kurie garantuotai patenkins jūsų skonį. Thermana visada pasirūpina, kad tokioms progoms ir renginiams, kaip susitikimai, verslo susitikimai, vestuvės ir kt. 

Dėl savo atsidavusio ir išskirtinio darbo Thermana taip pat pelnė keletą kulinarinių medalių visoje Europoje. Įvairiuose viešbučio restoranuose taip pat galite pasimėgauti kruopščiai paruoštais patiekalais. 

Jums nereikia nerimauti dėl SPA kurorto vietos, nes beveik viskas, ko jums reikia ir ko norite, yra čia pat.

Kiti patogumai ir įrenginiai 

Thermana Laško turi kongresų sales ir modernius kambarius, skirtus įvairiems renginiams, pavyzdžiui, verslo susitikimams, susitikimams, konferencijoms, kongresams, seminarams, paskaitoms ir kitiems renginiams bei socialiniams susibūrimams. 

Be to, galima pasinaudoti daugybe medicininio gydymo ir sveikatingumo programų, kurių pagrindas – terminis Thermana vanduo. Šios medicininės programos apima specifinį gydymą klinikoje, medicininę reabilitaciją, prevencinį gydymą ir pagrindines procedūras. 

YouTube video

Thermana Laško kurortas neabejotinai yra viena geriausių vietų Slovėnijoje, jei jums reikia poilsio ir atsipalaidavimo. Šį sveikatingumo viešbutį, įsikūrusį pačioje šalies kurortinio regiono širdyje, būtina aplankyti visoms šeimoms, poroms ir pavieniams keliautojams. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: