Dalykai ir užsiėmimai, ką galite daryti apsilankydami Kranjska Gora Slovėnijoje

Jei ketinate aplankyti nuostabią Slovėnijos šalį, turėtumėte aplankyti Kranjska Gora.

Įsikūręs ant Italijos ir Austrijos sienos, „Kranjska Gora“ laikomas garsiu kalnų kurortu Slovėnijos šalyje. Tiesą sakant, jis yra žinomas dėl čia kasmet rengiamo pasaulio šuolių su slidėmis bei slidinėjimo varžybų. Pagrindinis daugelio žmonių potraukis į šią vietą yra slidinėjimas, o „Kranjska Gora“ yra puikus kurortas pradedantiesiems ir šeimoms, mėgstančioms slidinėti. Be slidinėjimo, yra ir kitų veiklų bei užsiėmimų, kurias galite atlikti būdami Kranjska Goroje.

Kadangi Kranjska Gora turi prieigą prie Triglavo nacionalinio parko ir nuostabių kalnų peizažų, ši vieta visus metus išlieka populiari. Tai gražus Alpių regionas su daugybe barų, restoranų, SPA centrų, baseinų ir kita.

Kai kurie dalykai, kurie jums gali patikti atliekant „Kranjska Gora“, yra šie:

Žygiai

Visame Kranjska Goros regione yra žygių pėsčiomis takai ir tai yra viena iš prieigų prie nuostabiųjų Julijaus Alpių. Čia yra viskas, pradedant nuo švelnaus slėnio vaikščiojimo, pavyzdžiui, po Zelenci ežerų gamtos rezervatą ar aplink Jasnos ežerą ar Tamaro slėnį, iki lipimo/kopimo į daugelį garsiausių regiono viršūnių.

Kranjska Gora, Slovėnija
Vaizdas į Kranjska Gora

Viena mėgstamiausių vietų pėsčiomis regione yra „Vrsic Pass“. Tai nuostabi kalnų perėja, einanti nuo Kranjska Gora iki Bovec. Taip pat čia yra gražų vietų pasivaikščiojimui dideliame aukštyje.

Parasparnis

Jei mėgstate parasparnius, artimiausias šios veiklos taškas yra ties trigubomis Slovėnijos, Austrijos ir Italijos sienomis iš Austrijos pusės, kurias galima pasiekti per mažą Arnoldsteino miestelį iki Dreilaendereck.

Skraidymas parasparniu Kranjska Gora
Skraidymas parasparniu Kranjska Gora

Kalnų dviračiai

Šiame regione vyksta dviračių užsiėmimai. MTB parkas Kranjska Gora slidinėjimo trasose iš tikrųjų yra atidarytas vasaros metu. Liftai iš esmės veikia vasarą ir nukels jus į trasos viršūnę. Čia taip pat rengiami įvairūs tarptautiniais MTB renginiai.

YouTube video
Vaizdo įrašas: Kranjska Gora, Slovėnija

Jeigu nenorite leistis žemyn dviračiu, taip pat galite rasti ir lygų dviračių taką, einantį palei senąjį geležinkelį. Tai puikiai tinkama vieta ramiam dviračių sportui ir tiems, kurie nori mėgautis dviračių sportu stebėdami jaukią aplinką.

Jodinėjimas

Yra keletas gražių jojimo maršrutų po regioną galimybių. Puiki vieta tam yra „Zirovnica“ jojimo klubas.

Plaukimas

Kranjska Gora esančiuose viešbučiuose yra keletas baseinų. „Larix“ viešbutyje teikiamos išskirtinės galimybės: sveikatingumo centras, baseinas su puikiais vaizdais ir baseinas vaikams. Kita vertus, viešbutyje „Kompas“ yra nuostabus uždaras baseinas ir dar vienas atskiras baseinas su čiuožykla vaikams. Viešbutis „Lek“ didžiuojasi turėdamas sūkurinę vonią ir baseiną. „Hotel Spik“ siūlo priešpriešinės srovės baseiną kiekvienam aktyviam plaukikui ir vaikų baseiną su geriausia žaidimų aikštelės įranga.

Žvejyba

Kranjska Goroje yra nuostabios Sava, Pisnica bei Bistrica upės. Nors jų nedaug, vieta siūlo geriausią muselinės žvejybos patirtį, kurios nerasite kitose vietose.

Bledo, Slovėnija

Perskaitykite straipsnį „Bledo ežeras ir jo lankomos vietos, kurios užgniaužia kvapą“, kuriame kalbame apie vieną iš Slovėnijos turistinių perlų Bledą.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: