Bledo ežeras ir jo lankomos vietos, kurios užgniaužia kvapą

Bledo ežeras ir jo lankomos vietos, kurios užgniaužia kvapą

Nenuostabu, jei jau būtumėte metę Bledo ežerą ar jo nuotraukas ir patyrę šios vietovės žavesį su vešliais kalnais fone ir idiliška salos bažnyčia.

Bledo miestas yra plačiai žinomas dėl savo vaizdingų lankytinų vietų ir ilgo turistų siūlomų lauko užsiėmimų sąrašo, įskaitant nardymą, žygius pėsčiomis, jodinėjimą, slidinėjimą ir dar daugiau. Apsilankymą čia dar labiau pagerina puikiai išvystytas susisiekimas, kur nėra brangios, nepaisant kuriuo metų laiku vyktumėt.

Jeigu kada nors nuspręsite atvykti į šią kvapą gniaužiančia vietą, kad jūsų apsilankymas Blede būtų dar nuostabesnis, nepraleiskite lankomų vietų, kurias išvardinsime žemiau.…

Dalykai ir užsiėmimai, ką galite daryti apsilankydami Kranjska Gora Slovėnijoje

Dalykai ir užsiėmimai, ką galite daryti apsilankydami Kranjska Gora Slovėnijoje

Jei ketinate aplankyti nuostabią Slovėnijos šalį, turėtumėte aplankyti Kranjska Gora.

Įsikūręs ant Italijos ir Austrijos sienos, „Kranjska Gora“ laikomas garsiu kalnų kurortu Slovėnijos šalyje. Tiesą sakant, jis yra žinomas dėl čia kasmet rengiamo pasaulio šuolių su slidėmis bei slidinėjimo varžybų. Pagrindinis daugelio žmonių potraukis į šią vietą yra slidinėjimas, o „Kranjska Gora“ yra puikus kurortas pradedantiesiems ir šeimoms, mėgstančioms slidinėti. Be slidinėjimo, yra ir kitų veiklų bei užsiėmimų, kurias galite atlikti būdami Kranjska Goroje.

Kadangi Kranjska Gora turi prieigą prie Triglavo nacionalinio parko ir nuostabių kalnų peizažų, ši vieta visus metus išlieka populiari. Tai gražus Alpių regionas su daugybe barų, …